Teatr i Rodzina (TiR)

Raz w miesiącu, w wybrany weekend, umożliwiamy rodzicom wybierającym się na spektakl, bezpłatną opiekę nad ich dziećmi. Podczas warsztatów artystycznych dzieci twórczo się bawią, odkrywają teatr, rozwijają wyobraźnię.

Rezerwacja

Biuro Obsługi Widzów, tel.: 56 622 55 97; 56 654 90 74; 56 622 55 66
e-mail: bow@teatr.torun.pl


Niedziela w Teatrze

Do wspólnego spędzania Niedzieli w Teatrze zapraszamy wszystkich, którzy chcą zjeść pyszne śniadanie przygotowane przez Kawiarnię Wejściówka oraz mile spędzić czas w rodzinnym gronie, poznać nowe osoby. Spotkajmy się, porozmawiajmy, zadbajmy o chwilę relaksu. Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy dodatkową ofertę – warsztaty artystyczne dla najmłodszych, których motywem przewodnim jest wybrana opowieść.

Niedzielne warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym to autorski program rozwoju kreatywności. Chcemy stworzyć przyjazną przestrzeń zabawy, dzięki której będziemy stymulować rozwój kulturalny dzieci.


Newsletter

Tylko ciekawe wiadomości

Zapisz się na nasz newsletter. Wysyłamy wiadomości raz w miesiącu, prezentując repertuar i nowości w ofercie teatru, a także atrakcyjne zniżki dla subskrybentów.

zapisz się

Instytucja kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego