LEKCJA TEATRALNA

Lekcja teatralna to nasza specjalna oferta, którą kierujemy do nauczycielek i nauczycieli poszukujących inspiracji i nowych narzędzi przydatnych w procesie edukacji. Zapraszamy do kontaktu z pedagogami teatru. Wspólnie zastanowimy się, w jaki sposób można wykorzystać metody teatralne oraz przestrzeń teatralną podczas lekcji poza murami szkoły. Serdecznie zapraszamy nauczycieli wszystkich przedmiotów. Teatr to bowiem fascynujące i skuteczne narzędzie, które pomaga nie tylko w przedmiotach humanistycznych, ale także w nauczaniu matematyki lub fizyki. 

Indywidualny termin lekcji teatralnej ustalany jest w trakcie konsultacji z nauczycielem. Konsultacje odbywają się raz w miesiącu i możliwe są po wcześniejszym kontakcie mailowym. Scenariusz można wykorzystać podczas lekcji w szkole lub podczas zajęć w przestrzeni teatru. Sprawdzimy, jakie korzyści płyną ze zmiany przestrzeni nauki. Wierzymy bowiem, że teatr może stać się skutecznym i kreatywnym narzędziem w nauczaniu różnych przedmiotów.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy/a o nowym repertuarze

Zapisz się na nasz newsletter, aby bez problemu zarezerwować bilety. Wyślemy Ci też informacje o innych wydarzeniach, jak "Niedziela w Teatrze" czy zwiedzanie. Wysyłamy mailing maksymalnie 2 razy w miesiącu.