Sekretariat
Magdalena Konopacka

Kierowniczka sekretariatu


tel: 56 6221245, 56 6225222

sekretariathorzycy@teatr.torun.pl

Justyna Horska

Goniec/operatorka ksero


Biuro Obsługi Widzów
Agnieszka Warczachowska

Kierownik Biura Obsługi Widzów


tel: 56 6225566

bow@teatr.torun.pl

Alina Bratkowska

Specjalistka – organizatorka widowni


tel: 56 6225597

bow@teatr.torun.pl

Joanna Cybulska

Specjalistka – organizatorka widowni


tel: 56 6549074

bow@teatr.torun.pl

Edyta Kulczak

Kasjerka biletowa


tel: 56 6223070

Anna Załeńska

Kasjerka biletowa


tel: 56 6223070


Dział komunikacji
dr Marta Wudarska

Kierowniczka ds. komunikacji, rzeczniczka Festiwalu Kontakt


tel: 56 6228841, 783833389

marta.wudarska@teatr.torun.pl

Joanna Stoike

Specjalistka ds. edukacji i koordynatorka ds. dostępności


tel: 605034199, 56 6228841

edukacja@teatr.torun.pl

Ada Sänger

Specjalistka ds. komunikacji


ada.sanger@teatr.torun.pl


Dział literacki
Beata Banasik

Kierowniczka literacka


tel: 56 6210588

beata.banasik@teatr.torun.pl


Festiwal Kontakt
Olga Spirewska

Koordynatorka współpracy międzynarodowej i Festiwalu Kontakt


tel:. 56 6210478

festiwal@teatr.torun.pl


Samodzielni pracownicy
Aneta Belcik

Specjalistka ds. produkcji i impresariatu


aneta.belcik.@teatr.torun.pl

Nika Tarnowska

Plastyczka/graficzka


nika.tarnowska@teatr.torun.pl


Koordynacja pracy artystycznej
Marta Paszta

Kierowniczka działu organizacji pracy artystycznej i edukacji


tel: 56 6540698

marta.paszta@teatr.torun.pl

Alicja Garstecka

Inspicjentka/ suflerka

Izabela Smużny

Inspicjentka/ suflerka


Dział techniczny
Tomasz Baranowski

Kierownik techniczny


tel: 56 6228801

dzial_techniczny@teatr.torun.pl

Pracownia oświetleniowa
Sławomir Słowikowski

Mistrz pracowni oświetleniowej


oswietlenie@teatr.torun.pl

Waldemar Boruń

Główny energetyk

Rafał Drost

Realizator światła – elektryk

Mateusz Kraśnicki

Realizator światła – elektryk

Jacek Banasiak

Realizator światła – elektryk

Pracownia akustyczna
Jakub Krikel

Mistrz pracowni akustycznej


akustycy@teatr.torun.pl

Islam Gaytamirov

Realizator dźwięku

Łukasz Marecki

Realizator dźwięku

Michał Jakubowski

Realizator dźwięku

Pracownia multimedialna
Waldemar Dziomba

Mistrz pracowni multimedialnej


multimedia@teatr.torun.pl

Jacek Ostrowski

Technik urządzeń audiowizualnych; konsultant IT


jacek.ostrowski@teatr.torun.pl

Ewelina Miąsik

Technik urządzeń audiowizualnych

Pracownia krawiecka
Wiesława Wiśniewska

Mistrzyni pracowni krawieckiej


krawcy@teatr.torun.pl

Lidia Krzywdzińska

Krawcowa

Renata Szczepańska

Pomoc krawiecka

Pracownia rekwizytorsko-plastyczna
Barbara Poczwardowska

Mistrzyni pracowni rekwizytorsko-plastycznej


rekwizytorzy@teatr.torun.pl

Jacek Olkowski

Rekwizytor – pirotechnik


rekwizytorzy@teatr.torun.pl

Pracownia fryzjersko-charakteryzatorska
Anna Czapnik

Mistrzyni pracowni fryzjersko-charakteryzatorskiej


fryzjernia@teatr.torun.pl

Joanna Kozłowska

Fryzjerka-charakteryzatorka

Obsługa sceny
Izabela Baranowska, Anna Krajewska, Jolanta Rysmanowska, Agata Zalewska

Garderobiane


garderobiane.m@teatr.torun.pl, garderobiane.d@teatr.torun.pl

Piotr Drost, Robert Nowak, Tomasz Węgierski

Brygadziści sceny

Piotr Rutkowski, Patryk Weredycki, Damian Niewęgłowski, Mikołaj Rysmanowski, Radosław Szura, Michał Ulicki

Montażyści dekoracji scenicznych


montazysci@teatr.torun.pl

Pracownia stolarsko-ślusarska
Robert Kowalski

Mistrz pracowni stolarsko-ślusarskiej


stolarnia@teatr.torun.pl

Piotr Lasoń

Ślusarz – montażysta dekoracji scenicznych

Magazyn i zaopatrzenie
Daria Drost-Dyndesz

Magazynierka


magazyn@teatr.torun.pl

Jacek Kibiłko

Zaopatrzeniowiec


zaopatrzenie@teatr.torun.pl

Pralnia
Brygida Szuluk

Praczka-farbiarka


pralnia@teatr.torun.pl


Dział księgowości
Kazimiera Ignaszewska

Główna księgowa


tel. 56 654 90 38

kazimiera.ignaszewska@teatr.torun.pl

Danuta Frąszczak-Gozdek

Zastępczyni głównej księgowej


tel: 56 6225021

danuta.fraszczak-gozdek@teatr.torun.pl

Aneta Pokorzyńska

Specjalistka ds. kadr i płac


aneta.pokorzynska@teatr.torun.pl

Jolanta Rozłucka

Specjalistka ds. księgowości rejestrowej i kasjerka kasy głównej, archiwum


j.rozlucka@teatr.torun.pl


Dział gospodarczy
Barbara Kamińska

Kierowniczka administracyjno-gospodarcza


tel: 56 6555499

barbara.kaminska@teatr.torun.pl

Elżbieta Cichowicz, Mirosława Kalisz, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Skrzypińska, Małgorzata Górecka

Serwis sprzątający

Małgorzata Jagielska-Koźlikowska, Lidia Piasecka, Agnieszka Sulińska, Małgorzata Ziemba

Portierki-informatorki


tel. 56 622 50 22

Dariusz Krojna

pracownik gospodarczy – konserwator



Newsletter

Dowiedz się pierwszy/a o nowym repertuarze

Zapisz się na nasz newsletter, aby bez problemu zarezerwować bilety. Wyślemy Ci też informacje o innych wydarzeniach, jak "Niedziela w Teatrze" czy zwiedzanie. Wysyłamy mailing maksymalnie 2 razy w miesiącu.