Sekretariat
Joanna Górko

Kierowniczka sekretariatu


tel: 56 6221245, 56 6225222

sekretariathorzycy@teatr.torun.pl

Olga Spirewska

Specjalistka – asystentka dyrektora


tel:. 56 6210478

festiwal@teatr.torun.pl

Justyna Horska

Goniec/operatorka ksero


Biuro Obsługi Widzów
Agnieszka Warczachowska

Kierowniczka Biura Obsługi Widzów


tel: 56 6225566

bow@teatr.torun.pl

Alina Bratkowska

Specjalistka – organizatorka widowni


tel: 56 6225597

bow@teatr.torun.pl

Joanna Cybulska

Specjalistka – organizatorka widowni


tel: 56 6549074

bow@teatr.torun.pl

Daria Drost-Dyndesz

Kasjerka biletowa


tel: 56 6223070

Ewa Kwiatkowska

Kasjerka biletowa


tel: 56 6223070


Dział promocji, komunikacji i edukacji
Katarzyna Peplinska-Pietrzak

Specjalistka ds. edukacji i koordynatorka ds. dostępności


tel: 605034199, 56 6228841

edukacja@teatr.torun.pl

Marta Siwicka

Specjalistka ds. komunikacji


tel: 56 6228841

promocja@teatr.torun.pl

Nika Tarnowska

Plastyczka/ graficzka


nika.tarnowska@teatr.torun.pl


Dział literacki
Beata Banasik

Kierowniczka literacka


tel: 56 6210588

beata.banasik@teatr.torun.pl

Anna Popławska

Archiwistka


tel: 56 6225021

archiwum@teatr.torun.pl


Koordynacja pracy artystycznej
Magdalena Jasińska

Kierowniczka działu organizacji pracy artystycznej i edukacji


tel: 56 6540698

magda.jasinska@teatr.torun.pl

Marta Paszta

Kierowniczka działu organizacji pracy artystycznej i edukacji


tel: 56 6540698

Alicja Kostrzewska

Inspicjentka/ suflerka


Dział techniczny
Tomasz Baranowski

Kierownik techniczny


tel: 56 6228801

dzial_techniczny@teatr.torun.pl

Pracownia oświetleniowa
Waldemar Boruń

Mistrz pracowni oświetleniowej

Alojzy Koźlikowski

Główny energetyk – realizator światła – elektryk

Rafał Drost

Realizator światła – elektryk

Sławomir Słowikowski

Realizator światła – elektryk

Pracownia akustyczno-multimedialna
Mateusz Rutkowski

Mistrz pracowni akustyczno – multimedialnej

Waldemar Dziomba

Technik urządzeń audiowizualnych

Włodzimierz Kopczyński

Technik urządzeń audiowizualnych

Jakub Krikel

Technik realizacji nagrań i nagłośnień

Pracownia krawiecka
Wiesława Wiśniewska

Mistrzyni pracowni krawieckiej

Lidia Krzywdzińska

Krawcowa

Renata Szczepańska

Pomoc krawiecka

Pracownia rekwizytorsko-plastyczna
Barbara Poczwardowska

Mistrzyni pracowni rekwizytorsko-plastycznej

Jacek 
Olkowski

Rekwizytor – pirotechnik

Pracownia fryzjersko-perukarska
Aleksandra Pakulska

Fryzjerka-perukarka

Obsługa sceny
Izabela Baranowska, Anna Krajewska, Jolanta Rysmanowska, Agata Zalewska

Garderobiane

Piotr Drost, Robert Nowak

Brygadierzy sceny

Jacek Kibiłko, Maciej Markiewicz, Piotr Rutkowski, Patryk Weredycki, Tomasz Węgierski

Montażyści

Pracownia stolarsko-ślusarska
Robert Kowalski

Mistrz pracowni stolarsko-ślusarskiej

Piotr Lasoń

Ślusarz – montażysta dekoracji scenicznych

Magazyn i zaopatrzenie
Magda Konopacka

Magazynierka

Sebastian Piwowarski

Zaopatrzeniowiec

Pralnia
Brygida Szuluk

Praczka-farbiarka


Dział księgowości
Kazimiera Ignaszewska

Główna księgowa

Marzenna Czarnecka

Zastępczyni głównej księgowej


tel: 56 6225021

m.czarnecka@teatr.torun.pl

Danuta Frąszczak-Gozdek

Specjalistka ds. kadr i płac


danuta.fraszczak-gozdek@teatr.torun.pl

Jolanta Rozłucka

Specjalistka ds. księgowości rejestrowej i kasjerka kasy głównej


Dział gospodarczy
Alicja Modzelewska

Kierowniczka administracyjno-gospodarcza


tel: 56 6210822

a.modzelewska@teatr.torun.pl

Elżbieta Cichowicz, Katarzyna Jankowska, Mirosława Kalisz, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Skrzypińska

Sprzątaczki

Małgorzata Jagielska-Koźlikowska, Lidia Piasecka, Agnieszka Sulińska, Małgorzata Ziemba

Portierki-informatorki

Tadeusz Zagacki

Kierowca-konserwator


BHP
Maciej Orczykowski

Inspektor ds. bhp, ppoż., OC, Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych, IOD


tel: 56 6225021

Newsletter

Tylko ciekawe wiadomości

Zapisz się na nasz newsletter. Wysyłamy wiadomości raz w miesiącu, prezentując repertuar i nowości w ofercie teatru, a także atrakcyjne zniżki dla subskrybentów.

zapisz się