Odwagi małe serduszko!

Jak wyglądają strachy? Co nam szepczą do ucha? Jak możemy je oswoić i sprawić, że staną się przyjazne? Jak nie bać się wejść na scenę? Podczas zabaw i działań teatralnych wspólnie z dziećmi pracujemy nad wiarą w swoje umiejętności. Pokazujemy, że oswojenie lęków to wstęp do wspaniałej przygody. 

Kim jest artysta?

Jak wygląda artysta? Co lubi robić? Gdzie mieszka? Poszukajmy go w krainie pełnej kolorów i zabawy! Podczas warsztatów wspieramy dzieci w odkrywaniu artystów, którzy mieszkają w nich samych. Opowiadamy także kim jest aktor, reżyser, scenograf, inspicjent i inne osoby związane z teatrem.

Poznaj teatr

Zapraszamy dzieci na spotkanie z teatrem i jego tajemnicami. Zajęcia służą odkrywaniu przestrzeni teatralnych, często na co dzień ukrytych przed widzami, a także poznaniu historii teatru oraz ludzi którzy w nim pracują. Staniemy na scenie, zajrzymy do garderoby, sali prób i innych fascynujących miejsc. Zwiedzanie zakamarków teatru uzupełniają działania warsztatowe. 

Newsletter

Tylko ciekawe wiadomości

Zapisz się na nasz newsletter. Wysyłamy wiadomości z nowym repertuarem i nowościami w ofercie teatru, a także atrakcyjnymi zniżkami.

zapisz się