Szukamy – Znajdujemy – Odkrywamy

Czy teatralna scena naprawdę jest taka duża? Co się dzieje, gdy zostanie opuszczona kurtyna i aktorzy zejdą ze sceny?
Mali teatralni odkrywcy poznają odpowiedzi na wiele pytań. Poprzez zabawę spróbujemy uruchomić wyobraźnię, poznamy kilka ważnych słów z teatralnego słownika.

Prowadzenie: Marta Lewandowska, Agnieszka Basak-Wysota

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 2-9 lat oraz ich rodziców i opiekunów.

22 stycznia (niedziela), godz. 11-13, Duża Scena
Wstęp wolny – obowiązują wcześniejsze zapisy na adres promocja@teatr.torun.pl
Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

AKTUALNIE BRAK MIEJSC – ZAPISY WYŁĄCZNIE NA LISTĘ REZERWOWĄ!

Więcej informacji – tel. tel. 601 639 793 (Marta Lewandowska)

Marta Lewandowska

Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu(specjalność teatrologiczna), członkini STOWARZYSZENIA PEDAGOGÓW TEATRU. Od 2005 roku związana z Teatrem im. Wilama Horzycy w Toruniu, gdzie pełni funkcję koordynatorki pracy artystycznej i  pedagożki teatru. Prowadziła w teatrze projekt TiSZ (Teatr i Szkoła) polegający na rocznej współpracy teatru i konkretnej szkoły oraz warsztaty do spektakli z repertuaru teatru, uczestniczyła w wielu przedsięwzięciach Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie: TISZ ANEX, TISZ, Szkoła Pedagogów Teatru.

Agnieszka Basak-Wysota

Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych UMK;  uzyskała dyplom z wyróżnieniem w pracowni malarstwa sztalugowego prof. Lecha Wolskiego; w 2015 roku obroniła pracę doktorską. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych, autorka kilku wystaw indywidualnych.
Od 2013 roku współpracuje z instytucjami kultury w zakresie warsztatów i innych form działań dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajmuje się malarstwem i fotografią.

fot. Wojtek Szabelski/freepress.pl

Newsletter

Dowiedz się pierwszy/a o nowym repertuarze

Zapisz się na nasz newsletter, aby bez problemu zarezerwować bilety. Wyślemy Ci też informacje o innych wydarzeniach, jak "Niedziela w Teatrze" czy zwiedzanie. Wysyłamy mailing maksymalnie 2 razy w miesiącu.