Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu

poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista_ka ds. edukacji i koordynator_ka ds. dostępności

miejsce pracy: Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu

Poszukujemy dyspozycyjnej osoby posiadającej wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji i dostępności.

Oferujemy:

  • stałą pracę w wymiarze pełnego etatu (umowa o pracę) w placówce kultury z ponad stuletnią tradycją,
  • kreatywne miejsce pracy dające możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w doświadczonym zgranym zespole,
  • stałe wynagrodzenie,
  • świadczenia socjalne.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie licencjackie,
  • umiejętność twórczego myślenia i stosowania niestandardowych rozwiązań,
  • dobra organizacja pracy i dokładność w realizacji zadań,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii i programu działań twórczych i edukacyjnych dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów oraz osób z niepełnosprawnością,
  • inicjowanie i rozwijanie relacji ze szkołami, organizacjami pozarządowymi i instytucjami kultury,
  • współtworzenie materiałów edukacyjnych,
  • wspieranie osób ze szczególnymi potrzebami w dostępie do usług Teatru,
  • prowadzenie działań twórczych i edukacyjnych, autorskich warsztatów i działań edukacyjno-artystycznych włączających osoby z niepełnosprawnością,
  • koordynacja wydarzeń na miejscu,
  • inicjowanie działań zwiększających dostępność instytucji dla osób ze szczególnymi potrzebami oraz ich koordynacja, monitorowanie i ewaluacja,
  • inicjowanie i koordynacja działań zwiększających dostępność Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego KONTAKT,
  • pisanie tekstów do repertuaru dotyczących działań edukacyjnych,
  • współpraca redakcyjna przy tworzeniu gazety teatralnej,
  • pisanie wniosków grantowych oraz koordynacja projektów.

Oferty (CV, list motywacyjny) prosimy składać do dnia 19 grudnia 2022 r. do godz. 10:00 w formie pisemnej w zaklejonych kopertach w Sekretariacie Teatru lub przesłać na adres e-mail:  aneta.pokorzynska@teatr.torun.pl  z dopiskiem „Aplikacja na stanowisko Specjalisty ds. edukacji i koordynatora ds. dostępności”

Wymagane dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą :

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019, poz. 11781 z późn.zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Klauzula informacyjna – RODO) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE”