Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu

poszukuje kandydata na stanowisko: elektryk-oświetleniowiec

miejsce pracy: Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu

Poszukujemy dyspozycyjnej osoby posiadającej wiedzę i doświadczenie w zakresie obsługi urządzeń elektrycznych.

Wymagania :

 – wykształcenie średnie kierunkowe,

– umiejętność twórczego myślenia i stosowania niestandardowych rozwiązań,

– umiejętność lutowania i zarabiania przewodów elektrycznych,

– dobra organizacja pracy i dokładność w realizacji zadań,

– wysoka kultura osobista i komunikatywność,

– odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

– umiejętność pracy w zespole,

– dyspozycyjność,

– chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w kierunku realizacji oświetlenia scenicznego

– brak przeciwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3 m),

– komunikatywna znajomość języka angielskiego,

– aktualne badanie SEP do 1KV,

Zakres obowiązków:

– przygotowywanie i konfiguracja sprzętu oświetleniowego pod potrzeby konkretnego spektaklu,

– dbanie i utrzymywanie w dobrej kondycji powierzonej aparatury oświetleniowej i urządzeń elektrycznych,

– naprawa – konserwacja urządzeń elektrycznych niewymagająca interwencji specjalistycznego serwisu,

– pełnienie dyżurów technicznych na próbach teatralnych i spektaklach,

Oferujemy:

  • stałą pracę w wymiarze pełnego etatu w placówce kultury z ponad stuletnią tradycją
  • kreatywne miejsce pracy dające możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zgranym zespole
  • regulowane godziny pracy ustalane w harmonogramie z trzytygodniowym wyprzedzeniem
  • stałe wynagrodzenie
  • służbowe wyjazdy krajowe i zagraniczne
  • urlop w okresie wakacyjnym
  • świadczenia socjalne

Oferty (CV i/lub list motywacyjny) prosimy składać do dnia 31 grudnia 2022 r. w formie pisemnej w zaklejonych kopertach  w Sekretariacie Teatru lub przesłać na adres e-mail:  aneta.pokorzynska@teatr.torun.pl  z dopiskiem „Aplikacja na stanowisko realizatora oświetlenia-elektryka”

Wymagane dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą :

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019, poz. 11781 z późn.zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Klauzula informacyjna – RODO) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE”