Teatr Horzycy zaprasza na spektakl  z audiodeskrypcją.

„Być jak Thelma i Louise…”

Przedstawienie „Być jak Thelma i Louise…”. odbędzie się 28 grudnia o godzinie 19.00.  Spektakl w reżyserii Łukasza Zaleskiego jest inspirowany kultowym filmem Ridleya Scotta. Opowiada o losach dwóch kobiet, które wyruszają samochodem w szaloną podróż szosami Teksasu. Spektaklowi towarzyszą przeboje Nicka Cave’a, Dire Straits i Nirvany w nowych aranżacjach.

W tym dniu dodatkowo otrzymasz wyjątkowy prezent od Teatru, który zabierzesz ze sobą do domu. 

Dla osób z dysfunkcją wzroku oraz ich asystentów rezerwujemy miejsca blisko sceny, bilety są w cenie 60 zł od osoby.

Przed spektaklem weź udział w bezpłatnym „Touch tourze”. Wejdź na scenę, dotknij scenografii, rekwizytów i elementów kostiumów. 

Zarezerwuj bilety do 5 grudnia u koordynatorki dostępności: Joanny Stoike nr tel.: 605 034 199

Posłuchaj:


Audiodeskrypcja to dodatkowy opis słowny, który ułatwia osobom słabowidzącym i niewidomym odbiór spektaklu.

Adiodeskrypcja nie zakłóca odbioru spektaklu. Będziesz ją słyszeć tylko wtedy, kiedy skorzystasz ze słuchawki. Lektor czyta opisy tego, co dzieje się na scenie, pomiędzy dialogami. Słuchawkę można też zawsze wyciszyć. Jeżeli chcesz skorzystać audiodeskrypcji, osoba z obsługi widowni wskaże ci miejsce odbioru słuchawek

Newsletter

Dowiedz się pierwszy/a o nowym repertuarze

Zapisz się na nasz newsletter, aby bez problemu zarezerwować bilety. Wyślemy Ci też informacje o innych wydarzeniach, jak "Niedziela w Teatrze" czy zwiedzanie. Wysyłamy mailing maksymalnie 2 razy w miesiącu.