Pracownicy

  • Kierownik literacki
    Beata Banasik
    tel: 56 6210588
    beata.banasik@teatr.torun.pl
  • Asystent dyrektora
    Olga Spirewska
    tel: 56 6210478 
    festiwal@teatr.torun.pl
  • Kierownik sekretariatu
    Joanna Górko,
    tel: 56 6221245, 56 6225222
    sekretariathorzycy@teatr.torun.pl
    Pracownicy

    Justyna Horska
  • Archiwum
    Anna Popławska
    tel: 56 6225021
    archiwum@teatr.torun.pl
  • Koordynator pracy artystycznej
    Marta Lewandowska
    tel: 56 6540698
    marta.lewandowska@teatr.torun.pl
    Pracownicy
    Alicja Kostrzewska – inspicjent/sufler
  • Kierownik Biura Obsługi Widzów
    Agnieszka Warczachowska
    tel: 56 6225566
    bow@teatr.torun.pl
    Pracownicy
    Alina Bratkowska
    Joanna Cybulska
    Jolanta Rysmanowska
    Mirosława Przeradzka
  • Promocja/kontakt z mediami
    Justyna Kłosińska                                                                                                                                                                                                              Katarzyna Peplinska                                                                                                                          
    promocja@teatr.torun.pl
  • Kierownik działu technicznego
    Tomasz Baranowski
    tel: 56 6228801
    kom: 601639766
    dzial_techniczny@teatr.torun.pl
  • Mistrz pracowni elektrycznej
    Waldemar Boruń
    Pracownicy
    Alojzy Koźlikowski
    Sławomir Słowikowski
    Tomasz Dombrowski
  • Mistrz pracowni akustycznej
    Mateusz Rutkowski
    Pracownicy
    Waldemar Dziomba
    Wojciech Kopczyński
    Jakub Krikel
  • Mistrz pracowni plastycznej/rekwizytorni
    Barbara Poczwardowska
    Pracownicy
    Jacek Olkowski
  • Mistrz  pracowni krawieckiej
    Wiesława Wiśniewska
    Pracownicy

          Renata Szczepańska
          Lidia Krzywdzińska

  • Pracownia stolarska
    Robert Kowalski
    Piotr Lasoń
  • Obsługa sceny
    Elżbieta Gnutek
    Anna Krajewska
    Izabela Baranowska
    Teresa Kończykowska
    Wisława Zalecka
    Brygida Szuluk
    Piotr Drost
    Robert Nowak
    Tomasz Węgierski
    Rafał Drost
    Jacek Kibiłko
    Piotr Rutkowski
  • Plastyk
    Nika Tarnowska
    nika.tarnowska@teatr.torun.pl
  • Kierownik działu administracyjno-gospodarczego
    Alicja Modzelewska
    tel: 56 6555499
    kom: 601639792
    a.modzelewska@teatr.torun.pl
    Pracownicy
    Małgorzata Ziemba
    Agnieszka Sulińska
    Małgorzata Rytter
    Małgorzata Jagielska
    Mariola Zagrodzka
    Katarzyna Kwiatkowska
    Katarzyna Jankowska
    Elżbieta Cichowicz
    Tadeusz Zagacki
  • Księgowość
    Marzenna Czarnecka – z-ca gł. księgowej
    tel: 56 6210822
    m.czarnecka@teatr.torun.pl
    Pracownicy
    Jolanta Rozłucka
  • Kadry i Płace
    Danuta Frąszczak-Gozdek
    danuta.fraszczak-gozdek@teatr.torun.pl
  • Inspektor ppoż, BHP i OC
    Maciej Orczykowski
    tel: 56 6225021