Z przykrością informuję, że po długich wahaniach i z żalem odwołuję tegoroczną 25. edycję MFT KONTAKT z oczywistych powodów. Moim zdaniem ani w Polsce, ani w Europie nie będzie z końcem maja warunków dla zorganizowania skomplikowanej logistycznie imprezy artystycznej wymagającej przemieszczania się dużych grup teatralnych na znaczne odległości. Zaproszonym do udziału w festiwalu teatrom i wszystkim, którzy pracowali przy organizacji tegorocznej edycji serdecznie dziękuję za współpracę. Będziemy się starali o przeniesienie 25. edycji na późniejszy termin. Mam nadzieję, że spotkamy się w Toruniu w niedalekiej przyszłości.

Andrzej Churski
Dyrektor Festiwalu 

CANCELETION of the 25th edition of the International Theater Festival KONTAKT 2020

We regret to inform you that after long hesitation and with great regret we are forced to cancel the 25th edition of ITF KONTAKT for obvious reasons.

It seems that, neither in Poland nor in any other country in Europe, at the end of May, the situation will be stable enough to organize any artistic showcase because of the complicated logistic nature of the whole event. We assume, that the movement ban will be maintained in the foreseeable future.

We would like to thank all the Theaters and everyone who worked  on this year’s edition. We will do our best to postpone the festival to a later date.

We hope to meet you in Toruń in the near future.

Andrzej Churski

Festival Director

Newsletter

Tylko ciekawe wiadomości

Zapisz się na nasz newsletter. Wysyłamy wiadomości raz w miesiącu, prezentując repertuar i nowości w ofercie teatru, a także atrakcyjne zniżki dla subskrybentów.

zapisz się

Instytucja kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego