Karolina Gębska

reżyserka światła,
stworzyła projekty oświetlenia m.in. do spektakli Grzegorza Laszuka, Marcina Hycnara, Yany Ross, Evy Rysovej, Sławomira Narlocha, Anny Gryszkówny, Artura Tyszkiewicza czy Edwarda Wojtaszka, a także do oper w reżyserii Jitki Stokalskiej czy Eweliny Pietrowiak, spektakli baletowych, spektakli teatru tańca, projektów performatywnych i koncertów.

Pracowała m.in. w Teatrze Narodowym w Warszawie, Starym Teatrze w Krakowie, Teatrze Polskim w Poznaniu, TR Warszawa, Teatrze im. S. Jaracza w Łodzi, Teatrze Studio, Teatrze Ateneum, Operze na Zamku w Szczecinie, Operze Śląskiej w Bytomiu, Polskiej Operze Królewskiej, Klaipėdos Valstybinis Muzikinis Teatras, Komunie Warszawa, Teatrze im. H. Ch. Andersena w Lublinie, Teatrze Lalka, Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie, Teatrze Polskim, Współczesnym i Dramatycznym w Warszawie.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy/a o nowym repertuarze

Zapisz się na nasz newsletter, aby bez problemu zarezerwować bilety. Wyślemy Ci też informacje o innych wydarzeniach, jak "Niedziela w Teatrze" czy zwiedzanie. Wysyłamy mailing maksymalnie 2 razy w miesiącu.