Sierpień
ndpnwtśrczptso
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Odlot. Last minute

  • opis
  • zdjęcia
  • trailer
  • Plakat
  • ceny biletów

„Odlot” LAST MINUTE to musical z humorem nie tylko w tle. Spektakl jest muzyczną próbą zbudowania kulturalnego „mostu powietrznego” pomiędzy stolicami naszego województwa Toruniem i Bydgoszczą. Lot nie przebiega oczywiście po linii prostej: samolot klucząc i nawigując, w nie zawsze sprzyjających warunkach, przelatuje nad najciekawszymi miejscowościami naszego regionu: Ciechocinkiem, Wenecją, Biskupinem, Szafarnią, Grudziądzem, Włocławkiem, Świeciem, w dowcipny sposób sławiąc uroki tych miejsc, jak i całego naszego regionu. Lot nie kończy się szczęśliwym lądowaniem w porcie lotniczym w Bydgoszczy, ale i nie zamyka ostatecznie takiej możliwości. Samolot znika w tajemniczy sposób w naszym własnym „trójkącie bermudzkim:” Kcynia – Cekcyn – Wybcz. 

Lot umilą Państwu rozśpiewani pasażerowie, którzy przypomną znane polskie przeboje między innymi: „Lubię wiosnę”, „Cygańska dusza”, „Czy lubi Pani cza czę”, „Kocham się”. Nie czekajcie do ostatniej „lastminuty”, bukujcie bilety!

Udział biorą: Małgorzata Abramowicz, Anna Magalska, Matylda Podfilipska, Julia Sobiesiak, Jarosław Felczykowski, Paweł Kowalski, Maciej Raniszewski, Arkadiusz Walesiak, Grzegorz Wiśniewski.
Zespół muzyczny pod kierownictwem Igora Nowickiego

Koncepcja artystyczna: Jarosław Felczykowski, Arkadiusz Walesiak, Grzegorz Wiśniewski.

Czas trwania: 1 godzina 30 minut (bez przerwy)

Partnerzy projektu „Odlot. Last minute!”- lato 2017:

                                              

Odlot. Last minute

normalny – 45 zł, ulgowy – 35 zł