Dzień Babci i Dzień Dziadka to wspaniała okazja, by spędzić wspólnie czas. Wybrać się z dziadkami do teatru, na kawę czy na wielopokoleniowe śniadanie teatralne.

W ten weekend gramy:

“9 x John L.”, czyli muzyczne spotkanie z twórczością Johna Lennona

fot. Wojtek Szabelski

oraz Cholernie mocną miłość” – prawdziwą historię o miłości, która w okupowanym Toruniu połączyła polskiego chłopca i żołnierza Wehrmachtu.

fot. Wojtek Szabelski

Specjalnie dla dziadków z wnuczętami przygotowaliśmy Niedzielę w Teatrze. Po drugim śniadaniu na słodko i wytrwanie przygotowanym przez kawiarnię Wejściówka, uczestnicy wysłuchają opowieści o tym, jak ważna jest więź pomiędzy młodszym i starszym pokoleniem. Na warsztatach stworzą także piękne podarunki od serca.

Można też wybrać się kilka dni później na “Biblię: Próbę”, czyli niezwykły spektakl wyróżniany w wielu teatralnych podsumowaniach roku pokazujący inne spojrzenie na starotestamentową historię Hioba. Spektakl otrzymał także Nagrodę Publiczności na 59. Rzeszowskich Spotkaniach Teatralnych. Zapraszamy do wspólnego spędzania czasu!

fot. Wojtek Szabelski

Newsletter

Tylko ciekawe wiadomości

Zapisz się na nasz newsletter. Wysyłamy wiadomości z nowym repertuarem i nowościami w ofercie teatru, a także atrakcyjnymi zniżkami.