TARGI KULTURY w Kontakcie!

Promocja sektora kultury w regionie

31 maja – 1 czerwca godz. 14:00-19:00

CKK Jordanki, al. Solidarności 1-3

Region kujawsko-pomorski jest kopalnią interesujących festiwali, wystaw, instalacji, wydarzeń kulturalnych, które czekają na odkrycie. Organizatorzy Festiwalu Kontakt postanowili ułatwić to zadanie swoim widzom i zaprezentować je w niebanalny sposób. Podczas 27. Festiwalu Teatralnego Kontakt odbędzie się pierwsza edycja w Kontakcie! – Promocja sektora kultury w regionie. Widzowie Festiwalu będą mogli zapoznać się z programem inicjatyw kulturalnych w regionie, przez które poprowadzi ich specjalnie zaprojektowana na tę okazję gra. Wydarzenie koresponduje z hasłem festiwalu Kontakt i wprowadza je w życie poprzez rozbudzenie potencjału instytucji i organizacji kultury dzięki sieciowaniu.

W ramach w Kontakcie! odbędzie się też spotkanie wystawców – twórców i menedżerów kultury.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Partnerem wspierającym wydarzenia towarzyszące jest Toruńska Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.


Współorganizacja: Fundacja Art Connections.

Newsletter

Tylko ciekawe wiadomości

Zapisz się na nasz newsletter. Wysyłamy wiadomości z nowym repertuarem i nowościami w ofercie teatru, a także atrakcyjnymi zniżkami.