Zapraszamy na “Poznaj Teatr”, czyli zwiedzanie Teatru Horzycy dla grup i widzów indywidualnych.

DLA GRUP SZKOLNYCH I ZORGANIZOWANYCH

Podczas zajęć odkrywamy teatr. Zajrzymy w miejsca na co dzień niedostępne dla widzów oraz poznajemy teatralne ciekawostki oraz ludzi którzy w nim pracują. Zwiedzanie zakamarków teatru w formie spaceru performatywnego mogą uzupełniać działania warsztatowe.

Proponujemy także zwiedzanie teatru, w czasie którego uczestnicy mogą poznać kulisy teatru i proces powstawania spektaklu ze szczególnym uwzględnieniem kwestii technicznych. Poznamy pracę dźwiękowców, oświetleniowców i innych rzemieślników teatralnych. Zajrzymy w miejsca i poznamy działania, które decydują o sprawnym przebiegu spektaklu.

DLA WIDZÓW INDYWIDUALNYCH (jeden poniedziałek w miesiącu)

Podczas oprowadzania przybliżamy historię toruńskiego teatru za pomocą zabawnych anegdot i zdradzamy teatralne ciekawostki. Wchodzimy także na scenę, za kulisy i oprowadzamy po miejscach na co dzień niedostępnych dla widzów.

Zwiedzanie przeznaczone jest dla osób dorosłych oraz młodzieży od 13 roku życia.

Najbliższe oprowadzania znajdują się w zakładce wydarzenia oraz w zakładce repertuar.


Kiedy: poniedziałki
Liczba uczestników: 25-30 osób
Czas trwania: 60-70 minut
Koszt: 20 zł/osoba
Rezerwacje: edukacja@teatr.torun.pl, tel./SMS: 605 034 199

Do udziału w zajęciach zapraszamy także osoby z niepełnosprawnością wzroku i g/Głuchych. Organizujemy zwiedzanie teatru z audiodeskrypcją i tyflowarsztatami oraz współpracujemy z tłumaczem polskiego języka migowego.

Newsletter

Dowiedz się pierwszy/a o nowym repertuarze

Zapisz się na nasz newsletter, aby bez problemu zarezerwować bilety. Wyślemy Ci też informacje o innych wydarzeniach, jak "Niedziela w Teatrze" czy zwiedzanie. Wysyłamy mailing maksymalnie 2 razy w miesiącu.