Zapraszamy seniorów do spędzenia w Teatrze Horzycy „Weekendu seniora z kulturą”. Dla osób, które ukończyły 60 rok życia przygotowaliśmy pulę biletów w promocyjnej cenie na spektakl „Józef i Maria”. To pełna czułości  i nadziei opowieść o spotkaniu dwojga seniorów w wigilijną noc.

1 i 2 października (sobota i niedziela), godz. 19.00

Foyer II piętra

Bilety: 20 zł

Liczba biletów w promocyjnej cenie jest ograniczona. Bilety można rezerwować w Biurze Obsługi Widzów:

Alina Bratkowska tel.: 56 622 55 97

Joanna Cybulska tel.: 56 654 90 74


Opis spektaklu:

Zbliża się Wigilia. Dwoje obcych ludzi, sprzątaczka i stróż nocny, spotyka się w pustym centrum handlowym zamkniętym na czas Bożego Narodzenia. O czym rozmawiają? Co ich w życiu rozczarowało, co okazało się złudną nadzieją? „Józef i Maria” Petera Turriniego to poruszająca opowieść o samotności oraz gorzki wyrzut wobec kapitalistycznego świata, w którym nie dla wszystkich znajdzie się miejsce…


Dostępność architektoniczna:

Do foyer II piętra można się dostać wyłącznie schodami. Niektóre przejścia są wąskie. Niestety osoby z niepełnosprawnością ruchu, poruszające się na wózku nie są w stanie tam samodzielnie dotrzeć.  

Mają Państwo dodatkowe pytania lub wątpliwości? Prosimy o kontakt z koordynatorką dostępności, Katarzyną Peplinską-Pietrzak: e-mail edukacja@teatr.torun.pl, tel./SMS: 605 034 199

Newsletter

Dowiedz się pierwszy/a o nowym repertuarze

Zapisz się na nasz newsletter, aby bez problemu zarezerwować bilety. Wyślemy Ci też informacje o innych wydarzeniach, jak "Niedziela w Teatrze" czy zwiedzanie. Wysyłamy mailing maksymalnie 2 razy w miesiącu.