Koncert marzeń

Koncert marzeń

Reżyseria: Paweł Paszta

Teatr Horzycy spełnia muzyczne marzenia!

„Koncert marzeń” to fascynująca podróż przez historię muzyki zagranicznej. Usłyszymy 22 przeboje w nowych, porywających interpretacjach aktorek i aktorów Teatru Horzycy. Wyruszając w muzyczną podróż, chcemy zastanowić się także nad istotą hitu. Co sprawia, że raz na kilka tysięcy piosenek trafia się hit, który opanowuje cały świat? O tym, by kolejna piosenka stała się hitem marzy zapewne każdy twórca. Na naszej scenie dojdzie do kulminacji spełnionych marzeń z okresu ostatniego stulecia muzyki światowej.

W programie koncertu są m.in. utwory Abby, Elli Fitzgerald, Marleny Dietrich, Beatles, Madonny, Cindy Lauper, Bonni Tyler, Eurythmics, Chucka Berry, a także Nirvany, Radiohead, czy Amy Winehouse. Do realizacji „Koncertu marzeń” zaproszono dwie toruńskie choreografki: Joannę Miś-Fudali i Martę Pańkę oraz zespół muzyczny pod kierunkiem Igora Nowickiego. Stworzą oni pełen dobrej energii spektakl z muzyką na żywo pod opieką artystyczną Pawła Paszty.

Koncert marzeń”   

Krótka historia światowych przebojów 

opieka reżyserska: Paweł Paszta 

choreografia: Joanna Miś-Fudali, Marta Pańka 

scenografia: Ewelina Brudnicka 

obsada: 

Rita – Maria Kierzkowska 

Brenda – Małgorzata Abramowicz 

Cindy – Anna Magalska 

Donna – Julia Sobiesiak 

Marlene – Agnieszka Wawrzkiewicz 

Ken – Łukasz Ignasiński 

Thom – Wojciech Jaworski 

Elvis – Paweł Kowalski 

Kurt – Maciej Raniszewski 

Michael – Arek Walesiak 

inspicjentka-suflerka: Anna Kruzińska 

Fotografie: Wojtek Szabelski

premiera: 29.06.2019, duża scena

Czas trwania: 1 godz. 40 minut (z przerwą)

Newsletter

Dowiedz się pierwszy/a o nowym repertuarze

Zapisz się na nasz newsletter, aby bez problemu zarezerwować bilety. Wyślemy Ci też informacje o innych wydarzeniach, jak "Niedziela w Teatrze" czy zwiedzanie. Wysyłamy mailing maksymalnie 2 razy w miesiącu.