Zapraszamy na cykl wokalno-aktorskich recitali aktorek i aktorów z zespołu Teatru Horzycy z muzyką na żywo, które odbędą się w plenerze – pomiędzy budynkami teatru.

Ole, la, li, ole, li, la | 22.08 (sob) godz. 20:00

Wyjątkowy recital, na który złożą się satyryczne piosenki takich mistrzów jak Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski, Włodzimierz Wysocki, Seweryn Krajewski. Wszystkie utwory w lekki i zabawny sposób poruszają bliskie nam wszystkim tematy damsko-męskie we wszystkich ich aspektach życiowych. Występują: Grzegorz Wiśniewski  – gitara, śpiew oraz Andrzej „Bruner” Gulczyński – kontrabas.
(czas trwania 1 godz. 10 min.) Ceny biletów: N-40 zł, U-30 zł

Piosenka francuska | 23.08 (nd) godz. 20:00

Recital Agnieszki Wawrzkiewicz, Doroty Bojarczuk i Pawła Kowalskiego przeniesie nas w klimat piosenki francuskiej, zaaranżowanej na trzy głosy oraz akordeon, wiolonczelę, kontrabas i gitarę. 
Występują: Agnieszka Wawrzkiewicz, Paweł Kowalski z towarzyszeniem muzyków: Dorota Bojarczuk – śpiew, wiolonczela, Tomasz Bojarczuk – akordeon, piano, Krzysztof Mróz – kontrabas, Piotr Pokutycki – gitara.
Kierownictwo muzyczne: Tomasz Bojarczuk.
(czas trwania 1 godz. 15 min.) Ceny biletów: N-40 zł, U-30 zł

Koncert pandemiczny 4.0 | 29.08 (sob) godz. 20:00

Recital Matyldy Podfilipskiej powstał w czasie tegorocznej pandemii. Usłyszymy piosenki polskie z repertuaru m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Grażyny Łobaszewskiej, Andrzeja Zauchy, Ireny Jarockiej, Małgorzaty Ostrowskiej, Michała Bajora, Czerwonych Gitar, Barbary Kraftówny, Marka Grechuty. To nie tylko lekarstwo, ale i antidotum na wszelkie pandemie. Skuteczniejsze niż tarcze.
Występują: Matylda Podfilipska i zespół muzyczny pod kierownictwem Igora Nowickiego
Aranżacje muzyczne: Igor Nowicki
Czas trwania: 1 godz. Ceny biletów: N-40 zł, U-30 zł

Karuzela, karuzela | 30.08 (nd) godz. 20:00

Recital Anny Magalskiej Karuzela, karuzela… to literacko-muzyczna metafora naszych codziennych wzlotów i upadków. Bazując na granicznych emocjach, opowiemy o człowieku-klaunie, człowieku-błaźnie, a przede wszystkim o człowieku-akrobacie, który wciąż balansuje na linie życia. Piosenkami z repertuaru Edith Piaf, Justyny Szafran, Czesława Niemena, Michała Bajora, zaprosimy Państwa na jedyny w swoim rodzaju diabelski młyn, z którego widać więcej, choć kręci się w głowie.
Występują: Anna Magalska i zespół muzyczny pod kierownictwem Igora Nowickiego
Aranżacje: Igor Nowicki
Czas trwania: 1 godz. Ceny biletów: N-40 zł, U-30 zł

Rybi puzon | 5.09 (sob) godz. 20:00

Muzyczna uczta dla miłośników Toma Waitsa w autorskim spektaklu poetycko-muzycznym. Podróż bez przystanków przez mocne historie z barwnymi postaciami, w które wcielą się Małgorzata Abramowicz i Paweł Kowalski z towarzyszeniem muzyków pod kierunkiem Igora Nowickiego.
Występują: Małgorzata Abramowicz i Paweł Kowalski z towarzyszeniem muzyków:
Igor Nowicki –  aranżacje muzyczne, piano,  Waldemar Franczyk – perkusja,  Andrzej „Bruner” Gulczyński – kontrabas, Marek Marszałek – saksofon, Nikodem Wróbel – gitara
(czas trwania 1 godz. 15 min.) Ceny biletów: N-40 zł, U-30 zł

Piosenki Wojciecha Młynarskiego – koncert | 6.09 (nd) godz. 17:00 i 20:00

Piosenki Wojciecha Młynarskiego zaadaptowane na scenę plenerową pochodzić będą ze spektaklu „W co się bawić?” granego na Scenie na Zapleczu.  Tym razem w nowej przestrzeni będzie można posłuchać dobrze znanych utworów takich jak: „Jesteśmy na wczasach”,  Dziewczyny bądźcie dla nas dobre na wiosnę”, „Absolutnie”, „Przedostatni walc”, „Jeszcze w zielone gramy”…
Występują: Matylda Podfilipska, Julia Sobiesiak-Borucka, Paweł Kowalski, Arkadiusz Walesiak, Grzegorz Wiśniewski i zespół pod kierownictwem Igora Nowickiego

Czas trwania 1 godz. 20 min. Ceny biletów: N-40 zł, U-30 zł

Rezerwacje

BIURO OBSŁUGI WIDZÓW czynne:
od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-15:00
tel.: 56 622 55 97, 56 654 90 74

Newsletter

Tylko ciekawe wiadomości

Zapisz się na nasz newsletter. Wysyłamy wiadomości raz w miesiącu, prezentując repertuar i nowości w ofercie teatru, a także atrakcyjne zniżki dla subskrybentów.

zapisz się