Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu

poszukuje kandydata na stanowisko: realizatora światła-elektryka

miejsce pracy: Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu

Poszukujemy dyspozycyjnej osoby posiadającej wiedzę i doświadczenie w zakresie technik realizacji oświetlenia scenicznego.

Wymagania :

 – doświadczenie w pracy na stanowisku oświetleniowca,

– znajomość obsługi konsolet oświetleniowych : COMPULITE , ADB, grandMA , a w szczególności : ETC EOS TI i ETC EOS GIO,

– znajomość urządzeń oświetleniowych firm : DTS, MARTIN, VARI-LITE, ETC, SPOTLIGHT,

– znajomość systemów : DMX, DALI,

– umiejętność konfiguracji systemów:ARTNET, RDM, sACN,

– znajomość obsługi programów: Excel, Word, ETC Concert,

– umiejętność twórczego myślenia i stosowania niestandardowych rozwiązań,

– umiejętność lutowania i zarabiania przewodów elektrycznych,

– dobra organizacja pracy i dokładność w realizacji zadań,

– wysoka kultura osobista i komunikatywność,

– odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

– umiejętność pracy w zespole,

– dyspozycyjność,

– komunikatywna znajomość języka angielskiego,

– aktualne badanie SEP do 1KV,

Zakres obowiązków:

– obsługa prób, spektakli w zakresie realizacji oświetlenia oraz innych wydarzeń artystycznych

– przygotowywanie i konfiguracja sprzętu oświetleniowego pod potrzeby konkretnego spektaklu

– wykonywanie kopii napisanego programu do obsługi spektaklu i zapisu oświetlenia (pozycja/lokalizacja , rodzaj urządzenia, adres DMX)

– współpraca z twórcami spektakli w zakresie tworzenia efektów oświetleniowych do spektaklu,

– dbanie i utrzymywanie w dobrej kondycji powierzonej aparatury oświetleniowej i urządzeń elektrycznych

– naprawa – konserwacja urządzeń elektrycznych niewymagająca interwencji specjalistycznego serwisu.

Oferujemy:

  • stałą pracę w wymiarze pełnego etatu w placówce kultury z ponad stuletnią tradycją
  • kreatywne miejsce pracy dające możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zgranym zespole
  • regulowane godziny pracy ustalane w harmonogramie z dwutygodniowym wyprzedzeniem
  • stałe wynagrodzenie
  • dodatki za obsługę spektakli
  • służbowe wyjazdy krajowe i zagraniczne
  • urlop w okresie wakacyjnym
  • świadczenia socjalne

Oferty prosimy składać do dnia 31 stycznia 2022 r.w formie pisemnej w zaklejonych kopertach  w Sekretariacie Teatru lub przesłać na adres e-mail:  danuta.fraszczak-gozdek@teatr.torun.pl  z dopiskiem „Aplikacja na stanowisko realizatora oświetlenia-elektryka”

Wymagane dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylania dyrektywy 95/46/WE (RODO).”