Z Horzycą jesień będzie smakować wyśmienicie!

Zapraszamy na pierwszą w tym sezonie Niedzielę w Teatrze. Nasz przepis na udany relaks to wyśmienita kawa, pyszne przekąski i dobre towarzystwo.
Zapraszamy wszystkich: studentki i studentów rozpoczynających nowy rok akademicki, seniorki i seniorów, rodziny z dziećmi oraz tych, którzy chcą bliżej poznać Teatr i jego zespół. Dla dzieci przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje. Niedziela w Teatrze to fantastyczna zabawa!
Spotkajmy się przy wspólnym stole.

Niedziela w Teatrze
7 października (niedziela) 2018 r., godz. 11.00
Foyer I piętra (w przypadku dobrej pogody śniadanie odbędzie się przed Kawiarnią Wejściówka)

Wstęp: bilety można kupić w Biurze Obsługi Widzów w cenie 20 zł/jedna osoba. Proponujemy także bilety rodzinne (rodzice/opiekunowie + dziecko*): 40 zł. W przypadku większej ilości dzieci cena wzrasta o 5 zł/jedno dziecko*. Studenci i seniorzy mogą kupić bilety w cenie 15 zł. W cenę wliczone jest śniadanie z kawą lub herbatą**.
* Dziecko do 10 roku życia
** Ilość porcji ograniczona


Podczas Niedzieli w Teatrze odbędą się warsztaty artystyczne. Tym razem wraz z dziećmi (i dorosłymi) będziemy tworzyć wystawę w Poczekalni. Sięgniemy do wyobraźni oraz tego, co nam w duszy gra. Zainspirujemy się sztuką abstrakcyjną.
Prowadzenie: Marta Lewandowska (pedagog teatru), Nika Tarnowska (grafik)

Newsletter

Dowiedz się pierwszy/a o nowym repertuarze

Zapisz się na nasz newsletter, aby bez problemu zarezerwować bilety. Wyślemy Ci też informacje o innych wydarzeniach, jak "Niedziela w Teatrze" czy zwiedzanie. Wysyłamy mailing maksymalnie 2 razy w miesiącu.