Grudzień to czas radości, magii i… prezentów. Nie kupujmy byle czego, na ostatni moment. Najpiękniejsze prezenty to te, które dają obdarowanemu nowe doświadczenia i emocje. Proponujemy więc wizytę w teatrze. 

Loża Kopernika

Krótkie dni potrafią być przygnębiające, ale pomocną dłoń wyciąga do nas Loża Kopernika. Zapraszamy na nasz kabaret literacki, który wyzwoli w Was moc endorfin. W programie nie brakuje magii, liryki, szczypty erotyzmu i pikantnych żartów. Program grudniowy wzbogacony zostanie dodatkowo o elementy świąteczne.

,,Ciary mary”

29 grudnia (piątek), godz. 21.00 w Kawiarni Wejściówka

Cena biletu: 50 zł

,,Tango” – spektakl z niespodzianką

,,Tango” w reż. Piotra Ratajczaka to spektakl o konflikcie poglądów i systemów wartości. Artur dąży do zorganizowania świata wokół jasno określonych reguł. Eleonora i Stomil wierzą natomiast w nieograniczoną wolność jednostki, sztukę i eksperyment. A kim jest współczesny Edek i jak duży jest jego wpływ na polityczno-społeczny porządek?

30 grudnia zapraszamy na ,,Tango” – spektakl z niespodzianką. Będzie intrygująco i namiętnie! Rozpocznijmy zabawę sylwestrową już dzień wcześniej.

,,Tango”

30 grudnia (sobota), godz. 19.00 na Dużej Scenie

Cena biletu: 50 zł

Newsletter

Tylko ciekawe wiadomości

Zapisz się na nasz newsletter. Wysyłamy wiadomości z nowym repertuarem i nowościami w ofercie teatru, a także atrakcyjnymi zniżkami.

zapisz się

Instytucja kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego