ODWAŻ SIĘ
Podczas warsztatów rozmawiamy o odwadze i rozwijamy twórcze myślenie. Jak nie bać się wejść na scenę? Co to znaczy być odważnym? Czy mam prawo do strachu i niepewności?

CIAŁO W TEATRZE
Warsztaty poświęcone są jednemu z najtrudniejszych i najbardziej fascynujących tematów w teatrze: cielesności. Czy to właściwie zna czy, że mam ciało? Jakie informacje przenosi i co pamięta? Czym jest kontakt i bliskość. Podczas warsztatów praktycznych zastanowimy się, czy ciało otwiera nas czy zamyka na świat. Doświadczymy także pracy za pomocą improwizacji.

MOJA HISTORIA – WARSZTATY DRAMATURGICZNE

Każdy z nas ma intrygującą i ważną historię do opowiedzenia. Każdy z nas jest twórcą. Podczas warsztatów będziemy pracować ze słowem – zarówno tym na papierze, jak i tym wybrzmiewającym w przestrzeni teatralnej. Każdy z nas stworzy własny świat na pograniczu fikcji i prawdy.

LABORATORIUM EMOCJI
Podczas działań teatralnych zastanowimy się nad rolą emocji zarówno w teatrze, jak i w życiu człowieka. Będziemy uczyć się nazywania i rozmawiania o tym, co czujemy.

Naszą ofertę edukacyjną kierujemy także do uczniów technikum, studentów kierunków technicznych oraz pasjonatów rzemiosła. Wspólnie udamy się w podróż po zakamarkach teatru i poznamy sposoby wykorzystania techniki w teatrze. Z uczestnikami spotkają się nasi oświetleniowcy, dźwiękowcy, krawcowe i wielu innych pełnych pasji mistrzów w swoim fachu. Do udziału w warsztatach zapraszamy także osoby zainteresowane kształceniem w kierunku reżyserii światła oraz inżynierii dźwięku.


Newsletter

Tylko ciekawe wiadomości

Zapisz się na nasz newsletter. Wysyłamy wiadomości z nowym repertuarem i nowościami w ofercie teatru, a także atrakcyjnymi zniżkami.

zapisz się