wróć

Wyjątkowy Sylwester – zdjęcia i podziękowania

Fot. Wojtek Szabelski

Dziękujemy Państwu za wspólne powitanie nowego roku, życzenia i  lampkę szampana. Teatralny Sylwester był bardzo udany. Nie zabrakło niespodzianek, pysznego poczęstunku i przede wszystkim radości, z którą rozpoczęliśmy 2018 rok, składając sobie najlepsze życzenia. Serdecznie dziękujemy Sponsorom nagród. Otrzymaliśmy:

kosze z produktami firmy HENKEL &CO VINPOL POLSKA,

biżuterię od firmy ADA-PLUS,

kalendarze teatralne ufundowany przez DRUKARNIĘ SALUS Pana Dariusza Rudzińskiego.

Sponsorzy:

                                                                                                      

Styczeń to w teatrze także czas podsumowań. Jaki był 2017 rok?

Intensywny i pełen energii, którą czerpiemy z tworzenia Teatru dla Was i z Wami.

Za nami 5 premier. Skłaniające do refleksji na temat buntu i tożsamości ,,Poskromienie złośnicy” Szekspira w reż. Justyny Celedy. Perfekcyjnie wyreżyserowana satyra społeczna „Napis” Sibleyrasa w reż. Pawła Paszty. Niepokojący i brawurowo zgrany ,,Roberto Zucco” Koltèsa w reż. Leny Frankiewicz. ,,Skrzywienie kręgosłupa” Lausund w reż. Karoliny Kirsz, czyli współczesny komediodramat o walce o przetrwanie w świecie korporacji. Dynamiczne,  znakomicie przyjęte przez widzów ,,Tango” Mrożka w reż. Piotra Ratajczaka.

Teatr Horzycy to jednak nie tylko spektakle. Dziękujemy Państwu za udział w cyklu ,,Czytanie. Dramat. Reportaż. Poezja”, twórcze działania podczas warsztatów do spektakli i projektu ,,Wyzwanie: Teatr!”, radosne Święto ulicy Wilama Horzycy, zaangażowanie podczas happeningu ,,Popatrzmy sobie w oczy”, spotkania z twórcami, wieczory z kabaretem Loża Kopernika oraz niedzielne Salony Poezji. Cieszymy się też, że byliście z nami podczas Festiwalu Debiutantów 2017.

Bądźmy w kontakcie w 2018 roku. Spotykajmy się w Teatrze.

Sylwester 2017

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z Sylwestra 2017.

Fot. Wojtek Szabelski