wróć

„W co się bawić” – premiera już w sobotę!

Fot. Wojtek Szabelski 

 
„Dać tu odpowiedź nie tak łatwo,
Bo chciałbym w końcu raz ustalić:
Czyśmy się trochę nie zanadto
Ostatnio rozdokazywali?”
 

Zapraszamy do najlepszego uzdrowiska dusz na terapię piosenkami, które bawią i wzruszają! W sobotę, 16 czerwca 2018 r., o godz. 19.00 na scenie na zapleczu odbędzie się premiera „W co się bawić?”, czyli spektaklu z niezapomnianymi piosenkami Wojciecha Młynarskiego interpretowanymi przez aktorki i aktorów  naszego Teatru. Towarzyszyć im będzie muzyka na żywo w wykonaniu zespołu pod kierownictwem Igora Nowickiego. Scena na Zapleczu zamieniła się w tajemnicze, nastrojowe miejsce…

Zachęcamy do przyjścia pół godziny przed spektaklem, gdyż będzie na Państwa czekał bar. Usiądźmy, napijmy się pysznej kawy lub herbaty, porozmawiajmy, oderwijmy się od codzienności. Celebrujmy wspólnie wieczór!

Mile widziane są stroje wieczorowe. Drogie Panie! Może macie w szafach sukienki, o których założeniu marzycie, ale czekacie na wyjątkową okazję? Drodzy Panowie! Może macie garnitur, w którym czujecie się najlepiej, ale wybieracie go wyłącznie na szczególne wyjścia? Spektakl „W co się bawić?” jest właśnie taką wyjątkową okazją!

Mamy dobrą wiadomość! Są jeszcze bilety na spektakle popremierowe:

19/20/21/22 czerwca, o godz. 19.00

5/6/7/8 lipca, o godz. 19.00

Zachęcamy do ich rezerwacji w Biurze Obsługi Widzów: 56 622 55 97, 56 654 90 74