wróć

„W co się bawić?” i Loża Kopernika w lipcu!

Fot. Wojtek Szabelski

 

Lato w mieście może być ekscytujące! Pogoda jest co prawda nieprzewidywalna, ale zarówno w słoneczne, jak i deszczowe wieczory zapraszamy Państwa do teatru. W repertuarze lipcowym przygotowaliśmy dwie propozycje, które są gwarancją doskonale spędzonego czasu.

Zapraszamy na turnus do uzdrowiska dusz, w którym podstawowym środkiem terapeutycznym są… piosenki Wojciecha Młynarskiego. Spektakl „W co się bawić?” to niezapomniane piosenki Młynarskiego w doskonałych interpretacjach aktorek i aktorów Teatru Horzycy, którym towarzyszy zespół pod kierownictwem Igora Nowickiego.

Gramy:

5 (czwartek) lipca, o godz. 19.00, scena na zapleczu

6 lipca (piątek), o godz. 19.00, scena na zapleczu

7 lipca (sobota), o godz. 19.00, scena na zapleczu

8 lipca (niedziela), o godz. 19.00, scena na zapleczu

Bilety można rezerwować w Biurze Obsługi Widzów: 56 622 55 97, 56 654 90 74.

Zachęcamy do przyjścia pół godziny przed spektaklem, gdyż będzie na Państwa czekał bar. Usiądźmy, napijmy się pysznej kawy lub herbaty, porozmawiajmy, oderwijmy się od codzienności. Celebrujmy wspólnie wieczór!

Mile widziane są stroje wieczorowe. Drogie Panie! Może macie w szafach sukienki, o których założeniu marzycie, ale czekacie na wyjątkową okazję? Drodzy Panowie! Może macie garnitur, w którym czujecie się najlepiej, ale wybieracie go wyłącznie na szczególne wyjścia? Spektakl „W co się bawić?” jest właśnie taką wyjątkową okazją!

Kolejną propozycję jest wizyta w Loży Kopernika, czyli kabarecie literackim mieszczącym się w gościnnym wnętrzu Kawiarni Wejściówka. W lipcu czekamy na Państwa z programem „Kuracja Horzycy”, podczas którego będziemy zażywać najcudowniejszy lek: dużą dawkę zdrowego śmiechu.

Gramy:

6 lipca (piątek), godz. 21.15, Kawiarnia Wejściówka

Bilety można rezerwować w Biurze Obsługi Widzów: 56 622 55 97, 56 654 90 74.

 

Do zobaczenia!