wróć

Repertuar na listopad już dostępny!

Drodzy Widzowie!

Jest już dostępny repertuar na listopad! Możecie sprawdzić go tutaj.

W listopadzie zagramy znakomicie przyjęty przez publiczność i recenzentów „Reykjavik ’74” – spektakl o trudnej do rozróżnienia granicy pomiędzy prawdą a fałszem, rzeczywistością a fikcją. Warto dodać, że spektakl zaprezentujemy podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Reżyserskiej Interpretacje 2018. 15 listopada trzymamy mocno kciuki za naszych twórców!

Na scenę powrócą brawurowo zagrani „Krzyżacy”, których zaprezentujemy także w Kielcach. Będzie to nasza druga wizyta w tym mieście ze spektaklem w reż. Michała Kotańskiego.

Listopad to doskonała okazja na spotkanie z legendą muzyki, Johnem Lennonem, którego różne twarze prezentuje Anna Magalska w monodramie „9 x John L.” Spektakl zostanie także zaprezentowany podczas Toruńskich Spotkań Teatrów Jednego Aktora.

Przygotowaliśmy propozycję dla naszych najmłodszych widzów. W pewnym królestwie rządzonym przez niesforną królewnę, mieszkała razem ze swoją macochą i jej córką skromna dziewczynka o dobrym sercu. Dziewczynka kochała las… Brzmi interesująco? Zapraszamy na piękną baśń „Dwanaście miesięcy”!

W listopadzie, po wielu udanych pokazach, pożegnamy dwa tytuły – „Odlot” oraz „Bramy raju”. Zapraszamy tych, którzy chcą obejrzeć te spektakle jeszcze raz oraz tych, którzy do tej pory nie zdążyli tego zrobić. To ostatnia okazja!

Długo grane tytuły ustępują miejsca nowym i w listopadzie będą mogli Państwo wybrać się na „Hamleta” (premiera: 27 października).

11 listopada spotkajmy się przy wspólnym stole, by radośnie świętować. Zapraszamy na Niedzielę w Teatrze, czyli wspólne śniadanie z aktorami i pracownikami Teatru oraz warsztaty dla najmłodszych.

18 listopada odbędzie się Salon Poezji, podczas którego posłuchamy wierszy Wisławy Szymborskiej. Naszym gościem będzie wybitny literaturoznawca, tłumacz, pisarz, sekretarz Wisławy Szymborskiej – Michał Rusinek, który zaprezentuje poezję noblistki oraz autorskie limeryki.

28 listopada obchodzimy 100. rocznicę uzyskania przez Polki praw wyborczych. Z tej okazji   zapraszamy na warsztaty teatralne „Mam głos!”, które odbędą się 26 listopada. Co to znaczy „mieć głos”?  W jakich sytuacjach go tłumimy? Jak mówić, by nas słyszano, ale nie krzyczeć? Wybierzcie się z nami w twórcze poszukiwania, podczas których poczujemy moc naszego głosu.

Do zobaczenia!