wróć

„Odlot” LAST MINUTE w lipcu!

Wakacje zbliżają się coraz szybciej, biura podróży kuszą nas ofertami do dalekich krain.

A my…. Mamy także dla Was ofertę LAST MINUTE! Na spektakl muzyczny „Odlot”, który zagramy w specjalnym, wakacyjnym secie.

Wraz z załogą samolotu linii Adios Airlines odwiedzimy bliższe i dalsze krainy, miejscowości naszego województwa. Takiej wycieczki nie znajdziecie w żadnym biurze podróży!

Na wakacyjny „Odlot” LAST MINUTE zapraszamy:
1.07 (sobota) godz. 19.00
2.07 (niedziela) godz. 19.00
7.07 (piątek) godz. 19.00
8.07 (sobota) godz. 19.00
9.07 (niedziela) godz. 19.00

Bilety w cenie: 45 zł – normalny i 35 zł – ulgowy, można rezerwować w BOW (tel. 56 622 55 97, 56 654 90 74) lub w Kasie Teatru (tel. 56 622 30 70). 

„Odlot” LAST MINUTE to musical z humorem nie tylko w tle. Spektakl jest muzyczną próbą zbudowania kulturalnego „mostu powietrznego” pomiędzy stolicami naszego województwa Toruniem i Bydgoszczą. Lot nie przebiega oczywiście po linii prostej: samolot klucząc i nawigując, w nie zawsze sprzyjających warunkach, przelatuje nad najciekawszymi miejscowościami naszego regionu: Ciechocinkiem, Wenecją, Biskupinem, Szafarnią, Grudziądzem, Włocławkiem, Świeciem, w dowcipny sposób sławiąc uroki tych miejsc, jak i całego naszego regionu. Lot nie kończy się szczęśliwym lądowaniem w porcie lotniczym w Bydgoszczy, ale i nie zamyka ostatecznie takiej możliwości. Samolot znika w tajemniczy sposób w naszym własnym „trójkącie bermudzkim”: Kcynia – Cekcyn – Wybcz.

Lot umilą Państwu rozśpiewani pasażerowie, którzy przypomną znane polskie przeboje między innymi: „Kocham wiosnę”, „Czy lubi Pani cza czę”, „Kocham się”. Nie czekajcie do ostatniej „lastminuty”, bukujcie bilety!

Koncepcja artystyczna: Jarosław Felczykowski, Arkadiusz Walesiak, Grzegorz Wiśniewski

Udział biorą: Małgorzata Abramowicz, Anna Magalska, Matylda Podfilipska, Julia Sobiesiak, Jarosław Felczykowski, Paweł Kowalski, Maciej Raniszewski, Arkadiusz Walesiak, Grzegorz Wiśniewski oraz zespół muzyczny pod kierownictwem Igora Nowickiego.

Partnerzy projektu LATO 2017:

                                     

Patronat medialny:

 

fot. Zuzanna Wiśniewska