Poznaliśmy wyniki ankiet “Najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2018/2019” miesięcznika „Teatr”.

W kategorii „Najlepsza rola epizodyczna” Łukasz Drewniak wyróżnił Joannę Rozkosz i Pawła Tchórzelskiego za  role w „Natanie mędrcu”. Jacek Sieradzki docenił Filipa Perkowskiego za rolę Ojca Dyrektora w „scenie demagogicznego uwodzenia widowni teatralnej” w spektaklu „Wróg się rodzi”. Anna Jazgarska i Zbigniew Majchrowski wyróżnili także mieszkanki i mieszkańców Torunia w przedstawieniu Darii Kopiec „Dziadek do orzechów. Nowe historie”.

W kategorii „Najlepsza scenografia” Anna Jazgarska i Zbigniew Majchrowski docenili Matyldę Kotlińską za stworzenie „krajobrazu wewnętrznego” w „Dziadku do orzechów. Nowych historiach”.

W kategorii „Najciekawszy debiut” Łukasz Drewniak oraz Wiesław Kowalski wyróżnili Piotra Kurzawę za koncepcję i reżyserię „Natana mędrca”.

Bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy!

„Natana mędrca” mogą Państwo obejrzeć już w październiku. Gramy 19 i 20 października, o godz. 18.00 oraz 22 października, o godz. 19.00 (spektakl z audiodeskrypcją).

Newsletter

Tylko ciekawe wiadomości

Zapisz się na nasz newsletter. Wysyłamy wiadomości raz w miesiącu, prezentując repertuar i nowości w ofercie teatru, a także atrakcyjne zniżki dla subskrybentów.

zapisz się