wróć

Lato w Teatrze – ogłaszamy nabór!

Spędź Lato w Teatrze!

Zapraszamy na dwutygodniowe warsztaty inspirowane YouTube’m

 

Proponujemy dwa tygodnie działań artystycznych „Art-streaming” skierowanych do młodzieży w wieku 16-19 lat realizowanych w ramach programu Lato w teatrze w dniach 8-21 lipca (zajęcia w godz. 10:00-16:00).

Młodzi ludzi wezmą udział w warsztatach teatralnych, filmowych, muzycznych, modowych i promocyjnych prowadzonych przez aktorów, animatorów, youtubera, projektantkę czy muzyka. Efektem pracy będzie spektakl zaprezentowany dwukrotnie na Scenie na zapleczu Teatru Horzycy.

We wspólnej twórczej pracy poruszymy temat wideo, które młodzi oglądają oraz sami kręcą i wrzucają na Youtuba i media społecznościowe. Chcemy wspólnie szukać odpowiedzi na pytania związane z aktywnością młodych w sieci. Jakie wartości niosą za sobą oglądane przez nich treści? Co pociąga ich w świecie youtuberów? Jak YT wpływa na ich poczucie tożsamości oraz budowanie relacji? Jak czas spędzony na YT oddziałuje na ich życie?

Szczegółowych informacji udzielmy pod numerem tel. 56 622-88-41.

 

Karta-zgłoszeniowa-Lwt

Regulamin-LWT-Art-streaming-2019

Prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej do 10 czerwca (może być na razie w wersji doc, bez podpisu) na adres: edukacja@teatr.torun.pl z tytułem Lato w teatrze.

Informujemy, że wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z uczestnictwem w warsztatach. O wynikach naboru poinformujemy mailowo lub telefonicznie do 13 czerwca 2019. W przypadku dużej ilości zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia II etapu rekrutacji.

 

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.