wróć

Dzień Kobiet w Teatrze Horzycy

Drogie Widzki i drodzy Widzowie,

zbliża się Dzień Kobiet. Chcemy, aby wszystkie kobiety mogły świętować miłość, przyjaźń oraz wyjątkowość i siłę każdej z nich codziennie, nie tylko 8 marca. Wiemy jednak, że szukacie niebanalnego prezentu, który wręczycie w najbliższy piątek. Nie proponujemy kwiatów i czekoladek, ale pełne emocji, niezapomniane doświadczenie: zaproście ukochane kobiety do Teatru.

W  dniach 10-17 marca  zagramy spektakle, wśród których każda i każdy z Was znajdzie idealną propozycję dla siebie.

„Natan mędrzec” to piękna historia miłosna z zaskakującym finałem. Twórcy snują opowieść o  wierze ponad podziałami – religijnymi, rasowymi, politycznymi oraz o potrzebie równości. „Wspaniałe aktorstwo”, „zachwycająca, minimalistyczna scenografia”, „przenikająca ciało muzyka” – takie opinie słyszymy od widzów, którzy z entuzjazmem rozmawiają o spektaklu.

10 marca, godz. 18.00, duża scena

12 marca, godz. 19.00, duża scena

„W co się bawić?” to wizyta w uzdrowisku dusz, w którym środkiem terapeutycznym są… piosenki Wojciecha Młynarskiego. Kto z nas nie potrzebuje chwili wytchnienia? Delektujmy się interpretacjami niezapomnianych utworów Mistrza, które wzruszają, bawią, skłaniają do refleksji. Zachęcamy do przyjścia pół godziny przed spektaklem. Usiądźmy, napijmy się pysznej kawy lub herbaty, porozmawiajmy, oderwijmy się od codzienności. Celebrujmy wspólnie wieczór.

14, 15, 16, 17 marca, godz. 19.00, scena na zapleczu

Bilety można rezerwować w Biurze Obsługi Widzów (tel.: 56 622 55 97; tel.: 56 654 90 74) oraz Kasie Teatru (tel.: 56 622 30 70).

 

fot. Wojtek Szabelski